Mersin'de Sağlıklı Su İçin "Mersin Su Arıtma Servisi"ni tercih ediniz!

Hakkımızda
Vizyonumuz   Misyonumuz   Temel Hedefimiz

İnsan sağlığı ve faydasını en öncelikli hedef olarak değerlendirmek suretiyle; en yeni, en kaliteli, en modern ürünleri, kurumsal prensipler doğrultusunda güvenli, ekonomik ve kaliteli şekilde müşterilerimize özenle sunarken ilgili iş kolundaki seçkin konumunuzu daha üst düzeylere taşımak. Müşterilerimiz için değer katmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.  Sektörümüzde lider ve örnek bir kuruluş olmak ve firmamızı ülkemizin öncü firmaları arasına taşımak.

Avrupa normlarında üretimi ve hizmet anlayışını benimseyen Firmamız, dünyadaki teknolojilerin en son olanaklarını kullanarak müşterilerine en düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli, zamanında ve yerinde hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri “ Sosyal Sorumluluk Bilinciyle” isteklere uygun tarzda ve zamanında Yerine getirmektir. Yakaladığımız yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın - hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli ve zamanında hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin bu çok özel ürünlerimizden / hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamaktır. “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven ortamı oluşturmaktır." 

Su Arıtma Sistemlerinde Kalite ve Güven Kaliteli ve Sağlıklı Suyun Adresi Güçlü Firma, Uzman Servis
aaaa aaaa